שרות

שרות

 

שירות ותמיכה ללקוחות פרטים ועסקים

שירותי המחשוב של חברה קראון עוזר לשמור על פעולה חלקה של המשרד. שירותים אלה כוללים ניקוי מכני של מחשבים, הנהלים להגן על מערכת ההפעלה מעת לעת לנקות אותו מכל תוכניות חשודות או מיותרות.

מתייחס ל
שירותי המחשוב על תיקון שגיאות הרשומות ולארגן את הנתונים בדיסק הקשיח. זה עוזר למחשב לפעול את מלוא הפוטנציאל שלהם.


ניקוי מכני צריך לעשות במחשבים בבית שלך לפחות פעמיים בשנה. ומחשבים המשמשים במשרד לנקות לפחות ארבע פעמים בשנה. כדי לבצע הליך זה, אתה חייב לפרק מחשבים למרכיבים ולפוצץ האוויר שלהם, ניקה, או מברשת מיוחדת. בשלב זה מעמד מוערך של האוהדים, מעבדים. אם הם עושים רעשים חשודים, הם חייבים להחליף חלקים חדשים. תיקון של חלקים אלה לא עושה רמה נאותה של איכות, ולכן חלקי חילוף קל יותר להחליף מאשר לתקן. רוב הבעיות הקשורות בהפעלת מחשבים, קשור לבעיות של אוורור וקירור.

טיהור של מערכת ההפעלה יש צורך להאיץ את האתחול. הליך זה מאפשר לך לשמור את ביצועי המחשב, למנוע טעויות ותקלות. אתה צריך מעת לעת למנוע את המחשב, זה יעזור להגדיל את תהליך עבודתו. איחוי מסייעת לארגן את המידע על הכונן הקשיח, אשר מאיץ את קבצי הקריאה המחשב משפיע על מהירות.פעולות אלה נעשות במרווחים - החל פעם בחודש עד פעם בשנה.

התקנה נכונה של רשתות מחשבים מספקת עבודה מצוינת של רשת שלמה של מחשבים. המחיר תלוי בגודל של החדר, צריך להתקין את הרשת, את מספר היציאות וניואנסים רבים אחרים. המחיר הסופי הוא משא ומתן לאחר בדיקה מדוקדקת של המומחים.

אין מוצרים להציג בקטגוריה זו.
Designed by MEAKS